Ta strona korzysta z plików cookies. Możecie Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia przeglądarki.

O MNIE    GALERIA    LINKI    KONTAKT    STRONA GŁÓWNA

wtorek, 6 grudnia 2022, godz. 02:54

Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów

(Stanisław Lem)

Krzysztof Kandefer wykładowca Krzysztof Kandefer wykładowca

MATERIAŁY DLA STUDENTÓWAKTULANOŚCI

Niskie stopy

Rada Polityki Pieniężnej już po raz szósty w tym cyklu obniżyła stopy procentowe, tym razem o 25 punktów bazowych. Od jutra stopa referencyjna wynosić będzie 3 proc. i będzie najniższa w historii... »


Święto Pracy

Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, popularnie zwany 1 Maja – międzynarodowe święto klasy robotniczej, obchodzone od 1890 corocznie 1 maja... »


Tańsze paliwa

Solidne spadki sprzed tygodnia znowu mają dziś kontynuację na polskich stacjach – na każdym paliwie zanotowaliśmy korzystne dla kierowców cenowe obniżki... »


Krzysztof Kandefer wykładowca

ANKIETA

Jakiej przeglądarki używasz?
Internet Explorer
Firefox
Opera
Safari

Aktualności


Praca po kierunkach tecznicznych

(15-04-2013)
Tylko 6 proc. kobiet decyduje się na studiowanie kierunków informacyjno-komunikacyjnych. To skutkuje niewielką liczbą pracownic na rynku nowych technologii. Firmy zgłaszają zapotrzebowanie na kobiety w branżach technicznych. Odsetek zatrudnionych w tym sektorze jest ciągle niewielki, choć klienci często chcą z nimi współpracować. Podkreślają ich kompetencje, zorganizowanie, rzetelność.

więcej >>>

powrót do listy

Aktualności

LICZNIK ODWIEDZIN

31555